Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.05.2016, 08:15
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Może nie ma go tam dlatego, że walczy i robi miejsce lisowi pola karnego jakim jest Brożek. Wczoraj dograł Pawłowi idealną piłkę mając na sobie 2 rywali, tam gdzie powinien być rzut karny. I to zagranie było podsumowaniem występu Ondrasaka, on pracował dla swojego partnera z ataku, a wywierając ciągle presję na obrońcach, presując zostawił wiele zdrowia na boisku. Takich ludzi także nam potrzeba.
Z resztą zgadzam się w 100%.

ps brawo Boguś, nakrywa kapeluszem, wciąga nosem i DG77 i Balashova.
Widzisz coś czego po prostu nie ma. Na siłę próbujesz czegoś się dopatrzyć. Tak samo było z ocenami niektórych w przypadku Genkova. Ondrasek identycznie gra jak jest sam z przodu. Nigdy go nie ma tam gdzie być powinien. Ma warunki do tego żeby wykończyć akcję głową lub przepchnąć obrońcę i wyjść na czystą pozycję. Nie wykorzystuje tego bo jest źle ustawiony. Wczoraj były ze dwie setki gdzie była posłana piłka w miejsce gdzie powinien stać Czech. Nie było go tam. Za to oddał bardzo czytelny strzał z dystansu i chyba w taki sposób nie nastrzela nam bramek bo to nie jego predyspozycja.
Ostatnio edytowane przez Barti : 07.05.2016 o godz. 08:17.
Odpowiedz cytując