Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 07.05.2016, 08:09
Cytat:
W związku z ewidentnym błędem tego palanta pseudo sędziego w pełni zasłużone 3 punkty. Pozytywnie dzisiaj zaskoczył Boguski. Oczywiście bardzo duże brawa dla Jakuba Bartosza. Patryk Małecki kręcił Burligą jak wiatrakiem. Rozczarowany jestem Ondraszkiem. Jest napastnikiem i nigdy nie ma go tam, gdzie akurat być w danej chwili powinien - patrz Paweł Brożek. Po Drzazdze widać że jeszcze musi wiele się uczyć i nabrać doświadczenia. Po wejściu na boisko widać brak pewności. Biegał jak takie zagubione cielątko. Nie wiedział co ma ze sobą zrobić. Jak ulał pasuje do niego powiedzenie, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Trzeba jednak dawać mu szanse na ogranie.
Może nie ma go tam dlatego, że walczy i robi miejsce lisowi pola karnego jakim jest Brożek. Wczoraj dograł Pawłowi idealną piłkę mając na sobie 2 rywali, tam gdzie powinien być rzut karny. I to zagranie było podsumowaniem występu Ondrasaka, on pracował dla swojego partnera z ataku, a wywierając ciągle presję na obrońcach, presując zostawił wiele zdrowia na boisku. Takich ludzi także nam potrzeba.
Z resztą zgadzam się w 100%.

ps brawo Boguś, nakrywa kapeluszem, wciąga nosem i DG77 i Balashova.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 07.05.2016 o godz. 08:11.
Odpowiedz cytując