Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5453
Stary 05.05.2016, 11:14
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że jeśli klub chciałby zarobić dodatkową kasę to powinien otworzyć pub na stadionie.
Lechia nie ma takiego wypaśnego na stadionie przypadkiem? Widziałem chyba zdjecia
Odpowiedz cytując