Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 01.05.2016, 10:10
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak mówił trener najbliższe spotkania pokażą na kogo możemy liczyć w przyszłym sezonie, spaść nie spadniemy ale 9 miejsca też możemy nie ugrać.

Dla mnie Balashov jest do odstrzału, Boguski wczoraj pokazał że potrafi dać wiele więcej niż Ukrainiec, zagrał 2 świetne piłki do Jovica, widać że lepiej się rozumieją.

Miskiewicz, długo się upierałem że warto dawać mu szanse-koniec z tym jest świetny na lnii i nic poza tym. Wczoraj zawalił 2 bramki.

Jeśli chcemy coś znaczyć w przyszłym sezonie to koniecznie musimy poszukać kogoś dobrego na pozycję środkowego obrońcy, bramkarza i ewentualnie skrzydłowego.

Porównywanie Brleka do Urygi jest śmieszne, oni zupełnie inaczej się poruszają, Brlek jest bardziej mobilny, wczoraj pokazywał się do gry, a Alan ani nie przerwie akcji (jego rekord to 3 odbiory w meczu) ani nie zagra niczego do przodu, Chorwat wypali zobaczycie, dajcie mu czas do początku sezonu.
Urydze Brlekowi chcesz dawać szansę do początku sezonu a Bałaszowa do odstrzału?
Odpowiedz cytując