Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#694
Stary 25.04.2016, 20:27
kicur napisał(a):Wyświetl post
Remis z Niecieczą ? To teraz przeciwnicy Wdowczyka będą mogli wylać wiadro gówna na jego głowę.
Teraz to moze przeciwnycy będą patrzeć jak na Moskala Takiego pecha to chyba nawet on nie miał
Odpowiedz cytując