Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#670
Stary 23.04.2016, 12:13
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
To sobie zobacz, co kiedyś odjebał w meczu Węgry - Rumunia. To dla Węgrów derby w zasadzie, a jego zagranie... cud piłkarskiej techniki

https://www.youtube.com/watch?v=CZWK6WF55F4
A Głowacki w derbach? Takie błędy się niestety zdarzają.

Co do karnych Popovicia - jak dla mnie to taki pewniak do karnych jak Boguski...
Odpowiedz cytując