Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1497
Stary 21.04.2016, 10:47
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Ale każdy znał zasady przed rozpoczęciem rozgrywek, więc trzeba było się tak przygotować, żeby w ostatnich 7 kolejkach nie zacząć seryjnie przegrywać. Po prostu.
Tutaj, z perspektywy choćby takiego Podbeskidzia też bym polemizował. Nie dziwi się, że uszło z nich powietrze.

Przygotować... niby masz rację, ale inaczej się gra ostatnie 7 spotkań gdy masz - ciężko wypracowaną zresztą - przewagę dajmy na to 5-7 punktów, a inaczej podzielonych 3.

Chodzi mi o to, że taki system promuje "współczynnik", margines szczęścia.

I zdania nie zmienię. W systemie 18 drużyn wszystko byłoby sprawiedliwe i czytelne.
Odpowiedz cytując