Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 20.04.2016, 19:56
Wbrew pozorom - kolejny mecz, który pokazuje, jak bardzo w naszym składzie brakowało silnej "dziewiątki" - takiego właśnie jak Ondrasek, czołgu, który będzie pracował na tych samych obrotach przez całe 90 minut.
Jest mało skuteczny, technicznie średni, ale za pracę, którą wykonuje z przodu, należą mu się słowa pochwały.
A poza tym - cieszy, że nawet autobus w bramce nie stanowi dla Wisełki problemu
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując