Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 19.04.2016, 12:54
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Boguś wd ciebie to prawdziwy skrzydłowy na miarę Kuby, a dla mnie jest słaby. Poziom 2 ligi. Mam nadzieję, że to jego ostatnie miesiące w Wiśle. Takie jest moje zdanie na temat RB9 i go nie zmienię.
Padło pytanie czy coś zrobił - tak, zrobił. W poprzednim meczu strzelił bramkę, teraz kluczowe podanie.

I masz rację - nie pozwól, żeby fakty wpływały na zmianę Twoich poglądów.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Też wyśmiewałem powrót Małeckiego. Odszczekuję...
I Głowackiego. I Brożka.

A prawda jest taka, że wielu piłkarzy się u nas ostatnimi laty odbudowało. Nawet bardzo wielu. Bierzemy na przykład takiego Sadloka i w krótkim czasie staje się topowym obrońcą ligi. Albo Stilicia. Albo Wolskiego.

Czasem warto trochę realniej spojrzeć na naszą ligę. Tutaj naprawdę niewiele trzeba, żeby zabłysnąć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2016 o godz. 13:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując