Davss875 napisał(a):

|
Boguś wd ciebie to prawdziwy skrzydłowy na miarę Kuby, a dla mnie jest słaby. Poziom 2 ligi. Mam nadzieję, że to jego ostatnie miesiące w Wiśle. Takie jest moje zdanie na temat RB9 i go nie zmienię.
|
Padło pytanie czy coś zrobił - tak, zrobił. W poprzednim meczu strzelił bramkę, teraz kluczowe podanie.
I masz rację - nie pozwól, żeby fakty wpływały na zmianę Twoich poglądów.
FraMat napisał(a):

|
Też wyśmiewałem powrót Małeckiego. Odszczekuję...
|
I Głowackiego. I Brożka.
A prawda jest taka, że wielu piłkarzy się u nas ostatnimi laty odbudowało. Nawet bardzo wielu. Bierzemy na przykład takiego Sadloka i w krótkim czasie staje się topowym obrońcą ligi. Albo Stilicia. Albo Wolskiego.
Czasem warto trochę realniej spojrzeć na naszą ligę. Tutaj naprawdę niewiele trzeba, żeby zabłysnąć.