Davss875 napisał(a):

|
Boguś wd ciebie to prawdziwy skrzydłowy na miarę Kuby, a dla mnie jest słaby. Poziom 2 ligi. Mam nadzieję, że to jego ostatnie miesiące w Wiśle. Takie jest moje zdanie na temat RB9 i go nie zmienię.
|
Liczby go bronią (zresztą nie tylko, bo z Górnikiem przeszły przez niego dwie akcje bramkowe, co nie wlicza się w staty) i na tym skończmy.