Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 18.04.2016, 06:45
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
Idźcie po rozum do głowy i nie narzekajcie już bo mamy jeden z najsolidniejszych środek obrony w lidze.
To był nasz 17 mecz z rzędu ze straconą bramką. Tylko sporej ilości szczęścia zawdzięczamy, że Górnik nie wyrównał w 2 połowie. W obronie jesteśmy elektryczni jak cholera. Ale to kuleje defensywna gra całego zespołu, nie tylko obrońców.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując