wojti11795 napisał(a):

|
Idźcie po rozum do głowy i nie narzekajcie już bo mamy jeden z najsolidniejszych środek obrony w lidze.
|
To był nasz 17 mecz z rzędu ze straconą bramką. Tylko sporej ilości szczęścia zawdzięczamy, że Górnik nie wyrównał w 2 połowie. W obronie jesteśmy elektryczni jak cholera. Ale to kuleje defensywna gra całego zespołu, nie tylko obrońców.