Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 18.04.2016, 00:50
Oj przerąbane jest być środkowym obrońcą zagrasz 15 bardzo dobrych meczy, masz najwięcej odbiorów z drużyny na sezon, wygrywasz wszystkie górne piłki w obronie i zdarzą ci się 2 słabe mecze to już wszyscy cie chcą sprzedawać i narzekają jaki to jesteś słaby. Pewnie gdyby Głowie się to dziś zdarzyło( a bywało że się zdarzało wcześniej) to ci wszyscy kibice oraz profesorowie futbolu radzili by zakończyć karierę. Idźcie po rozum do głowy i nie narzekajcie już bo mamy jeden z najsolidniejszych środek obrony w lidze.
Odpowiedz cytując