pokus napisał(a):

Kuba nie przyjdzie na razie ale taki Kupisz któremu kończy się kontrakt ? na prawe skrzydło zamiast Bogusia .Na naszą ligę to by było wzmocnienie i to za darmo.
|
Jestem za! oznaczało to by definitywny koniec Sarkiego w Wiśle,ale czy Kupisz zechce wrócić już teraz ?