Zwitter napisał(a):

|
Jak się zwalnia trenera to trzeba mieć alternatywe niemalże na drugi dzień, z Broniszewskiego jest żaden trener. Zatrudnienie Pawłowskiego przemilczę.
|
Jasne, ale co to ma do kwestii ZATRUDNIENIA Moskala?
Wiadomo, że można gdybać w nieskończoność, chcę jedynie zwrócić uwagę, że za wyniki tego zespołu odpowiadało CZTERECH trenerów, a nie Pawłowski. Zanotowaliśmy fatalną liczbę remisów (więcej ma tylko Zabrze, a widać gdzie oni są i gdzie zmierzają), wygraliśmy 3 (!) mecze u siebie, a jednocześnie pół pierwszej ósemki ma tyle samo albo więcej porażek niż my. To wszystko to nie jest tylko warsztat Pawłowskiego.
W kwestii personaliów - uważam, że bardzo dużą różnicę zrobił jedynie Wolski, i tu fakt, Wdowczyk miał spory handicap. Ale i tu można odwrócić kota ogonem, że na wiosnę Stilić itd., ale to schodzenie z tematu (ten sezon).