fialo napisał(a):

Ja jebie, czy Ci ludzie nie maja internetu? Konta w banku ? Mnie by się nie chciało stać w kolejce i czas tracić.
|
Widzisz, problem jest w tym, że nasz system sprzedaży biletów wcale nie jest niezawodny. Ile razy się zdarzyło, że system padł w trakcie przeprowadzania transakcji i coś się powaliło? Do tego ludzie nie mają 100% zaufania pewnie do płatności internetowych więc wolą sobie nawet postać, ale mieć pewność, że bilet kupią i że trzymają go w ręce.