wolfu napisał(a):

Panie Miśkiewicz - DZIĘKUJĘ! Świetny Małecki, Wolski magiczny, Popović, Sadlok - chapeau bas. Brożek fatalny, Rysiek bardzo średnio (+ zajebana bramka)... Oj, bez nowego stopera się nie obejdzie. Jak wróci kontuzjowany Donald i Mąka to będzie przepysznie
|
Zachowanie kompletnego idioty w 1 połowie w wiadomej sytuacji