Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 04.04.2016, 17:43
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Panie Miśkiewicz - DZIĘKUJĘ! Świetny Małecki, Wolski magiczny, Popović, Sadlok - chapeau bas. Brożek fatalny, Rysiek bardzo średnio (+ zajebana bramka)... Oj, bez nowego stopera się nie obejdzie. Jak wróci kontuzjowany Donald i Mąka to będzie przepysznie
Zachowanie kompletnego idioty w 1 połowie w wiadomej sytuacji
Odpowiedz cytując