Panie Miśkiewicz - DZIĘKUJĘ! Świetny Małecki, Wolski magiczny, Popović, Sadlok -
chapeau bas. Brożek fatalny, Rysiek bardzo średnio (+ zajebana bramka)... Oj, bez nowego stopera się nie obejdzie. Jak wróci
kontuzjowany Donald i Mąka to będzie przepysznie
