Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 04.04.2016, 11:38
Panie Miśkiewicz - DZIĘKUJĘ! Świetny Małecki, Wolski magiczny, Popović, Sadlok - chapeau bas. Brożek fatalny, Rysiek bardzo średnio (+ zajebana bramka)... Oj, bez nowego stopera się nie obejdzie. Jak wróci kontuzjowany Donald i Mąka to będzie przepysznie
Odpowiedz cytując