Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 03.04.2016, 20:57
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Ondraska i zachowanie Głowackiego. To był ćwiczony schemat, dzięki któremu Czech zgubił krycie.
Po tej bramce nie mogłem się doczekać następnego rożnego Mając dwóch takich twardzieli trzeba to wykorzystać i jak widać to się udaje! Są nie do upilnowania.



krzaq12 napisał(a):Wyświetl post

Przyjdźmy w jak największej liczbie na stadion, mamy idealną okazję, dobre wyniki, niemal wszystko jest w naszych rękach.

Widzimy się na R22 w następny weekend
Widzimy się po dłuższej przerwie. Rezerwując bilet na samolot nie spodziewałem się, że ten mecz będzie aż tak ważny. Już nie mogę się doczekać!
Odpowiedz cytując