Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 03.04.2016, 20:37
Powiem tylko tyle, zróbmy wszystko aby pomóc tej drużynie, chłopakom, Wiśle!!!

Przyjdźmy w jak największej liczbie na stadion, mamy idealną okazję, dobre wyniki, niemal wszystko jest w naszych rękach.

Widzimy się na R22 w następny weekend
Odpowiedz cytując