Temat
:
[29 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 3 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
11
03.04.2016, 20:37
Powiem tylko tyle, zróbmy wszystko aby pomóc tej drużynie, chłopakom, Wiśle!!!
Przyjdźmy w jak największej liczbie na stadion, mamy idealną okazję, dobre wyniki, niemal wszystko jest w naszych rękach.
Widzimy się na R22 w następny weekend
krzaq12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzaq12
Znajdź inne posty napisane przez krzaq12