Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.04.2016, 18:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę krakać ale ewidentnie brakuje porządnego defensywnego pomocnika. Może Urygi? Moja negatywna opinia że Ondrasek jest słaby potwierdza się.
Defensywnego pomocnika to tutaj brakuje od 3 lat.
I nie, na pewnoe nie jest nim Uryga. On nawet piłkarzem nie jest.
Odpowiedz cytując