FraMat napisał(a):

|
Nie chcę krakać ale ewidentnie brakuje porządnego defensywnego pomocnika. Może Urygi? Moja negatywna opinia że Ondrasek jest słaby potwierdza się.
|
Defensywnego pomocnika to tutaj brakuje od 3 lat.
I nie, na pewnoe nie jest nim Uryga. On nawet piłkarzem nie jest.