PiVoSH92 napisał(a):

|
Uryga ma autostradę do kariery przecież, usilne stawianie na niego w niesłabym przecież Ekstraklasowym klubie przez ponad dwa sezony...
|
to "usilne" stawianie wynikało z tego że rozsypał się Stjepanović
w efekcie czego nie przedłużono z nim kontraktu a Uryga wskoczył na jego miejsce
z braku laku i kasy
a nie z powodu "usilnego stawiania"
tak gwoli ścisłości
w sezonie 2013/14 pierwszy mecz w eksie zagrał w 28 kolejce 1-3 z Lubinem na wyjeździe 90 minut (8 spotkań w sumie, a tylko 4 w całości)
w sezonie 2014/15 grał od początku bo Ostoja zerwał więzadła