Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73957
Stary 31.03.2016, 20:47
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Uryga ma autostradę do kariery przecież, usilne stawianie na niego w niesłabym przecież Ekstraklasowym klubie przez ponad dwa sezony...
to "usilne" stawianie wynikało z tego że rozsypał się Stjepanović
w efekcie czego nie przedłużono z nim kontraktu a Uryga wskoczył na jego miejsce
z braku laku i kasy
a nie z powodu "usilnego stawiania"
tak gwoli ścisłości

w sezonie 2013/14 pierwszy mecz w eksie zagrał w 28 kolejce 1-3 z Lubinem na wyjeździe 90 minut (8 spotkań w sumie, a tylko 4 w całości)
w sezonie 2014/15 grał od początku bo Ostoja zerwał więzadła
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując