Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 27.03.2016, 18:57
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Ano tyle że chłopak wyszedł z legii i jak tylko się odbuduje i wróci do kadry (co przy obecnej formie jest kwestią czasu), to przy takich umizgach Leśnodorskiego jest kwestią czasu aż zacznie kombinować by wrócić tam będzie miał lepsze perspektywy. A póki co Legia jeszcze długo pod tym względem będzie przed nami.
Ok zgoda, ale też weź pod uwagę, że jak będzie miał formę i 3 letni kontrakt to raczej będzie grał w podstawowym składzie i Legia będzie musiała go wykupić, a cenę możemy dużą dać. Cierzniak miał ten argument, że poszedł do rezerw i to go ,,uratowało" (choć mam nadzieję, że sprawa jest niezakończona). Bo chyba takich aż jaj to nie będzie, że wyjmą nam zawodnika z podstawowego składu przy pomocy komisji.
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Poza tym przypomnijcie sobie zachowanie dudki kokoszki czy kaluznego lata temu. To że ktoś ma kontrakt przed czarowaniem nas nie uchroni. Chociaż może przemawia przeze mnie pesymizm..
W zachowaniu Dudki raczej nic złego nie było.
Odpowiedz cytując