Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 17.03.2016, 17:23
Zooey_Deschanel napisał(a):Wyświetl post
hahah you made my day, bro. Cupiał marzy o LM zatrudniając takich tuzów jak Dariusz W. i ściągając co okienko szrot z zagranicy i szrot z Polski w postaci Małeckiego.
Szrot w postaci Małeckiego był w ostatnich 3 meczach najlepszy na boisku...

Już raz Wisła zdementowała JW. tyle w temacie... pewnie chodzi o tereny TF wokoł stadionu
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując