Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 14.03.2016, 00:15
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony ...
Jest takie powiedzenie: raz się skur.wisz kur.wą pozostaniesz.
Byliśmy wszyscy dumni, że Cupiał tak kategorycznie patrzy na wszystko co śmierdzi korupcją. Do dzisiaj ...

Z drugiej strony ...
Karuzela trenerska:
Kazek Remis Moskal - ile było głosów po każdym kolejnym remisie, że faceta trzeba zmienić bo labo warsztat nie ten albo gość szczęścia nie ma i utopi Wisłę (nie mówcie, że tak nie było, przejrzyjcie komentarze na tym formum sprzed paru miesięcy)
Broniszewski - nie
Teddy też szybko nie
Broniszewski znowu - nie
Po drodze kilka niedoszłych kandydatur:
Smuda - absolutnie nie
Lenczyk - nie
Kocian - nie
kilku innych nas olało (np. Skorża)
Zarząd obwiniany o totalną indolencję (i słusznie), że u nas najpierw się zwalnia a dopiero potem niespiesznie rozgląda się za kimś kto CHCIAŁBY nas trenować. Postawili na Jurcica co trwało długo i skończyło się fiaskiem (prawdopodobnie) nie z winy zarządu.
Czas ucieka, punkty uciekają ...
Wyglądamy jak podstarzała stara panna po przejciach z fatalną reputacją (z punktu widzenia potencjalnych trenerów) a kibice zachowują się w swoich oczekiwaniach jakbyśmy byli młodziutką księżniczką na swoim pierwszym balu która może przebierać w ofertach potencjalnych oblubieńców.
Biorąc to wszystko pod uwagę z kogo mógł zarząd wybierać?
- po pierwsze z tych na których nas było STAĆ
- po drugie z tych którzy aktualnie są wolni
- po trzecie z tych którzy CHCIELIBY się z nami wiązać
- po czwarte z tych którzy mają przyzwoity warsztat
Kto poza Wdowczykiem spełniał te warunki? nie wiem. Ale czas nie był naszym sprzymierzeńcem

Z trzeciej strony:
Prawo jest jakie jest. Jest wina jest i kara. Gdyby karą za korupcję był dożywotni zakaz trenowania - tematu Wdowczyka by nie było. Ktoś ustalił taki a nie inny wymiar kar. Wdowczyk karę dostał, odbębnił ją i tyle.
Czy każdy przestępca po odbyciu kary ma być do końca życia wyrzucony na margines społeczeństwa? Bez mozliwości poprawy?
Genialnie to rozpisałeś.. Nasza aktualna sytuacja w paru zdaniach.
ps.Co do Jurcic'a.. jeśli wersja Dunina jest prawdziwa, to wielki ku..s mu w tyłek!
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując