siemstein napisał(a):

|
Nie, po prostu piszę, żeby nie było sytuacji, że przez jakąś osobę w klubie (kiedyś prezes, teraz trener) kibice nie przychodzą na mecz czy przez 3/4 meczu napierdzielają na tę osobę. Każdy swoje zdanie ma, ale na mecz przychodzimy przede wszystkim wesprzeć piłkarzy, nie nadupcać na kogoś, prawda?
|
Ostatnio trybuny wyraziły swoje zdanie na temat Smudy, tego samego oczekuję teraz. Nic więcej, do głowy mi nie przyszło namawianie do bojkotu spotkań..