Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35143
Stary 09.03.2016, 17:49
emj10 napisał(a):Wyświetl post
[...]
Widzę, że żal dupę ściska. Ale rozumiem frustrację, pewnie kilku kumpli z ZSLu pracę straciło.
Co do dzisiejszego tematu dnia, trudno nie zgodzić się z @Sandomingo, aczkolwiek nie rozumiem trochę Kaczora po co mu ta cała zadyma była? Skoro gdyby PAD ogłosił pierwsze posiedzenie Sejmu przed 5 listopada Rzepliński wraz z Przyjaciółmi z TK nie miałby żadnego prawnego/racjonalnego argumentu na podtrzymanie 5 sędziów powołanych bezprawnie w poprzedniej kadencji przez koalicję PO-ZSL-LSD.
Poniższy artykuł nieco rozjaśnia tę motywację
http://www.jagiellonski24.pl/2016/01...onista-iii-rp/