Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11427
Stary 09.03.2016, 12:06
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Tak, przygotowane od przebudowy. Tyle, że przez kilkanaście lat było takie przygotowane.
1985:

1998:

Jak ktoś chodził wtedy na mecze to wie, że to tzw. "oczodoły".
Echo było bardzo fajne - prawie jak doping na dwie strony
Jak ktoś pisze, że jesteśmy w gorszym położeniu niż przed przyjściem Cupiała, to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Jak nie macie pojęcia jak było, to nie gdybajcie.
W 1985 roku wyburzono część sektorów po to żeby wybudować nowe. Stąd te ziejące dziury. Niestety budowa utknęła do końca lat 90-tych. Zamiast wklejać te "budzące grozę" zdjęcia to proszę, tutaj można się z nimi zapoznać.:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...u_w_fotografii
Co do samego Cupiała to bardzo jestem mu wdzięczny za wszystko co dobre spotkało klub. Nie jestem w niego jednak ślepo wpatrzony, bo dobro klubu jest wartością nadrzędną. Kiedyś może zdarzyć się tak, że klub dostanie od niego porządnego kopa w tyłek i zastanawiam się co wtedy powiecie jego ślepi wyznawcy? Oby tak się nie stało bo nie mam zamiaru mówić do kogoś "a nie mówiłem?" Zachowajcie dystans bezkrytyczni pochlebcy.
Odpowiedz cytując