W 1985 roku wyburzono część sektorów po to żeby wybudować nowe. Stąd te ziejące dziury. Niestety budowa utknęła do końca lat 90-tych. Zamiast wklejać te "budzące grozę" zdjęcia to proszę, tutaj można się z nimi zapoznać.:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...u_w_fotografii
Co do samego Cupiała to bardzo jestem mu wdzięczny za wszystko co dobre spotkało klub. Nie jestem w niego jednak ślepo wpatrzony, bo dobro klubu jest wartością nadrzędną. Kiedyś może zdarzyć się tak, że klub dostanie od niego porządnego kopa w tyłek i zastanawiam się co wtedy powiecie jego ślepi wyznawcy? Oby tak się nie stało bo nie mam zamiaru mówić do kogoś "a nie mówiłem?" Zachowajcie dystans bezkrytyczni pochlebcy.