Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11425
Stary 09.03.2016, 11:41
Barti napisał(a):Wyświetl post
OK. Tak czy inaczej, było to przygotowanie do przebudowy stadionu. Czyli widok normalny w takich sytuacjach. Wracając do meritum sprawy. Patrząc na inne stadiony w Polsce i my na pewno doczekalibyśmy się modernizacji. Wiem że część osób na forum wierzy bardziej we właściciela, niż w sam klub i zostanie napisane za chwilę na pewno, że gralibyśmy do tej pory na jakimś kurniku. A ja napiszę przewrotnie, że może w tej chwili mielibyśmy może jeszcze lepszy stadion, chociaż na ten który jest nie mam wcale zamiaru narzekać.
Tak, przygotowane od przebudowy. Tyle, że przez kilkanaście lat było takie przygotowane.
1985:

1998:

Jak ktoś chodził wtedy na mecze to wie, że to tzw. "oczodoły".
Echo było bardzo fajne - prawie jak doping na dwie strony
Jak ktoś pisze, że jesteśmy w gorszym położeniu niż przed przyjściem Cupiała, to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Jak nie macie pojęcia jak było, to nie gdybajcie.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 09.03.2016 o godz. 11:46.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując