Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.03.2016, 11:07
siemstein napisał(a):Wyświetl post
O spadek się nie martwię. Bardziej się wstydzę, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy
A ja sie coraz bardziej obawiam skoro bedacy w kryzysie Piast Gliwice przyjezdza na Reymonta i nie wygrywamy z nimi.