Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.03.2016, 11:06
siemstein napisał(a):Wyświetl post
O spadek się nie martwię. Bardziej się wstydzę, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy
Pewnie, a czym tu się martwić. Przegrywamy z Podbeskidziem, fatalnym Śląskiem, remisujemy frajersko z Piastem, zaraz gramy z Termalicą (która złoiła skórę Legii)... ale nie ma się czym martwić. Najwyżej na głównej da się oświadczenie, że nie zgadzamy się z decyzją ligi o spadku Wisły do 1 ligi