siemstein napisał(a):

|
O spadek się nie martwię. Bardziej się wstydzę, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy
|
Pewnie, a czym tu się martwić. Przegrywamy z Podbeskidziem, fatalnym Śląskiem, remisujemy frajersko z Piastem, zaraz gramy z Termalicą (która złoiła skórę Legii)... ale nie ma się czym martwić. Najwyżej na głównej da się oświadczenie, że nie zgadzamy się z decyzją ligi o spadku Wisły do 1 ligi