|
Martwi to, że Piast nie pokazał dziś zupełnie nic, a ledwo co zremisowaliśmy.
Sadlok dziś sabotaż. Dzięki niemu, każdy bardziej ogarnięty zespół niż Piast by nas zaraz zrobił 0-2, albo 0-3.
Boguski i Uryga w dalszym ciągu poziom A klasy.
Szykują się dwa w.......e u scyzorów i w polach kukurydzy. A potem panika.
Jak dół tabeli nie siądze kondycyjnie to lecimy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.03.2016 o godz. 23:02.
|