Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 28.02.2016, 09:33
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.
Zgoda, ale do tego potrzebny jest trener (a nie pan Tadeusz Pawłowski) i piłkarze. No ludzie ....a to kpina, że najlepszy jest legijno-europejski odpad. A i tak bez szalu. Patrząc na te inne drużyny w tej żałosne lidze to nie spadniemy w tym roku, ale co będzie dalej? to jest zagadka.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując