Dariook napisał(a):

|
Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.
|
Zgoda, ale do tego potrzebny jest trener (a nie pan Tadeusz Pawłowski) i piłkarze. No ludzie ....a to kpina, że najlepszy jest legijno-europejski odpad. A i tak bez szalu. Patrząc na te inne drużyny w tej żałosne lidze to nie spadniemy w tym roku, ale co będzie dalej? to jest zagadka.