Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2016, 07:59
tofik napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.
Nie!

Bo u nas to mysla, ze pilka to zapierdalanie, gryzienie trawy i ambicja. Dziekuje sie pilkarzykom za walke...heh to tak jak by dziekowac kierowcy tramwaju, ze przyjechal punktualnie.

Wyprowajac flaki mozna wygrac mecz, lecz nie ma w tym nic wypracowanego, zaplanowanego, cos co mozna powielac. Czysty przypadek...dyspozycja dnia i pozniej mamy wyniki jakie mamy, gdy ujdzie komus powietrze.

Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.02.2016 o godz. 08:01.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując