|
Senior Member
Offline
|
#2788

27.02.2016, 22:56
|
vaazon napisał(a): 
02.12.2015:
Będziecie płakać za Moskalem, tak jak poprzednio, kiedy też został zwolniony przez słabsze wyniki. Wtedy również graliśmy ładną dla oka piłkę, a jedynym mankamentem było to co teraz, czyli skuteczność i piłkarze truchtajacy po boisku w niektórych meczach. Historia zatoczyła koło.
|
Tak tylko przypomnę 
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
|
|