anthony09 napisał(a):

|
Zakontraktowanie Rafała Wolskiego można uznać za ciekawy ruch dla Wisły i Wolskiego, gdyż my mamy potencjał duży natomiast zawsze czegoś brakowało. .. może teraz Rafał dołoży swoje i zaczniemy wygrywać. Smaczku dodaje fakt ze Rafał może wyjść na tym transferze lepiej niż wielu sądzi, będzie grał przy Mączyńskim a jeżeli pokaże ze to on ciągnie Wiśle a nie Mąka to kto wie czy nie łapnie się na Euro! Bądź co bądź ale potencjał to on ma na Ligę Hiszpańską tylko musi go pokazać.
|
Jak dotąd okazał się, być za słaby (moim zdaniem przede wszystkim fizycznie) do ligi włoskiej i belgijskiej. Hiszpania to jeszcze półka albo nawet kilka (w porównaniu z Belgią) wyżej.
Wierzę w niego w kontekście gry w Wiśle i Polsce, a co ponadto to się zobaczy.