Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73569
Stary 25.02.2016, 19:27
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Zakontraktowanie Rafała Wolskiego można uznać za ciekawy ruch dla Wisły i Wolskiego, gdyż my mamy potencjał duży natomiast zawsze czegoś brakowało. .. może teraz Rafał dołoży swoje i zaczniemy wygrywać. Smaczku dodaje fakt ze Rafał może wyjść na tym transferze lepiej niż wielu sądzi, będzie grał przy Mączyńskim a jeżeli pokaże ze to on ciągnie Wiśle a nie Mąka to kto wie czy nie łapnie się na Euro! Bądź co bądź ale potencjał to on ma na Ligę Hiszpańską tylko musi go pokazać.
Jak dotąd okazał się, być za słaby (moim zdaniem przede wszystkim fizycznie) do ligi włoskiej i belgijskiej. Hiszpania to jeszcze półka albo nawet kilka (w porównaniu z Belgią) wyżej.
Wierzę w niego w kontekście gry w Wiśle i Polsce, a co ponadto to się zobaczy.
Odpowiedz cytując