wolfu napisał(a):

|
Przyjeżdża do nas przedostatnia drużyna Ekstraklasy, do tego zowiąca się Podbeskidziem, a ja mam ogromne obawy co do remisu chociażby... do czego to doszło...
|
Wg statystyk masz słuszne obawy, 4mecze ostatnie między nami 2 zwycięstwa PBB w Krakowie, remis i wygrana Wisły w zeszłym sezonie..
serek_dj napisał(a):

|
Żemło na środek, Alan na trybuny! Trzeba się temu pierwszemu dać ogrywać a teraz ma niepowtarzalną okazję. Podbeskidzie wygrało z Amicą więc mając na uwadze tendencje w ekstraklapie teraz powinni grać bez szału - więc jest szansa!
|
Ciekawa myśl, ale Żemło kontuzję niestety lub stety ma..
daka.kodaka napisał(a):

Mój Skład na mecz
-------------------------Michał Miśkiewicz-----------------------
Jakub Bartosz---Boban Jović---Maciej Sadlok---Rafał Pietrzak
Witalij Bałaszow---Denis Popovič--Boguski---Wilde-Donald Guerrier
------------------------------Paweł Brożek----------------------------------
----------------------------Krzysztof Drzazga----------------------------------
|
Serio Jovic na stoperze?! Przecież go tam zadeptają
fialo napisał(a):

|
Ja jebie zeby bronić paralityka Urygi to trzeba miec nie po kolei pod kopula. On nie ma zadnych atutow, prezentuje poziom czwartoligowy, a w U21 gra bo polska pilka to gowno i nie ma lepszych.
|
Jak dla mnie na wypożyczenie do I ligi, tam wszyscy walczą, większa kopanina więc coś powinien się tam nauczyć.. Przypomnijmy że Uryga ma dopiero lub aż 22lata, serio, wypożyczenie bardzo dobrze by mu zrobiło do np.Miedzi Legnica..