taktyka ja z poznego Skorzy/Kulawika
zmiany jak za Smudy
reakcja na to co sie dzieje na boisku i charyzma jak u Moskala
nastawienie kibiców jak do Liczki
i na deser wiecznie usmeichnieta geba grubaska
o wyrazie wskazujacym na dwucyfrowe IQ i to niekoniecznie z 9 z przodu
Nie wiem, moze przesadzam, zapewne jestem uprzedzony ale dla mnie to on juz jest do zwolnienia
takie czasy nastaly ze marzy mi sie Rumak albo Czesiu 711 na stanowisku trenera Wisly



"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"