arti napisał(a):

|
Też tak myślę. Taki artykuł na nieobiektywnej szmaciarskiej stronie jest g.wno wart. Jak zaczną walczyć z równą determinacją i konsekwencją o każdego potraktowanego w ten sposób kopacza to będzie można poczytać i może nawet czasem przyklasnąć. A dopóki tak nie jest - niech spier.alają na drzewo.
|
Popieram. Akcja "Uwolnić Cierzniaka" to już jakaś parodia. I niebezpieczny precedens. Nagle się okaże, że kontrakt gówno znaczy, bo piłkarz może go sobie rozwiązać jeżeli nie gra/ nie mieści się w składzie. A żeby nie grać/ nie mieścić się w składzie może odwalić przecież jakiś numer. Patologia.
To tak jak z "kupnem" Sadloka - Legia tylko zgrywa krezusa. Gdyby faktycznie chcieli kupić Cierzniaka, to już by był u nich na zgrupowaniu. Podejrzewam, że 300 tys. euro załatwiłoby sprawę.