Griszka30KR napisał(a):

|
A moze to ruch pod przygotowanie miejsca dla nowego zawodnika...
|
Jutro jakiś anonim napisze w komentarzu, że prawie mamy już zaklepany transfer, napompuje balonik a skończy się jak zwykle w ostatnim czasie, czyli wielką klapą.