Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow
Offline
#
22795
17.02.2016, 10:35
Ivory1906
napisał(a):
Podobna sprawa była z Modelskim z Jagii...PZPN właśnie odrzucił jego wniosek o rozwiazanie kontraktu z winy klubu, piłkarz kierował się tym iż była to kara za nie przedłużenie kontraktu a Jaga twierdzi ze obniżka formy. Chlopak biega sobie po lasach dolinach a u nas książę Cierzniak ma dostęp do normalnych warunków treningowych, obsługi medycznej pieniądze na czas i chce rozwiązać kontrakt....życie
nie pójdą na to i akcja Legii #RatujmyRadzia pójdzie się ....
A swoja droga to tym Modelskim moznaby sie zainteresowac
A Cierzniak niech spierdala
Szajba_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szajba_
Znajdź inne posty napisane przez Szajba_