Podobna sprawa była z Modelskim z Jagii...PZPN właśnie odrzucił jego wniosek o rozwiazanie kontraktu z winy klubu, piłkarz kierował się tym iż była to kara za nie przedłużenie kontraktu a Jaga twierdzi ze obniżka formy. Chlopak biega sobie po lasach dolinach a u nas książę Cierzniak ma dostęp do normalnych warunków treningowych, obsługi medycznej pieniądze na czas i chce rozwiązać kontrakt....życie

nie pójdą na to i akcja Legii #RatujmyRadzia pójdzie się ....
