Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 14.02.2016, 09:49
Balaszow najlepszy? bez jaj, pod jakim względem ( ja go po tym meczu zapamiętam z jakiś prób biegania, podania nie w tempo, głupiego dryblingu i niewykorzystanych 2 setek)
Pawłowskiego wg mnie można ocenić z perspektywy wystawienia do gry Cywki... Chłopak jak do nas został sprowadzony budził we mnie wielkie nadzieje. Niestety tak jak w meczu ze Śląskiem lub we wcześniejszych, w ogóle nie potrafi wejść w grę, głupie straty, złe wrzutki brak wyjścia na pozycję.. Wpuszczanie go na boisko w takiej formie to jakaś indolencja trenerska
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując