Konrad. napisał(a):

Chciałem przypomnieć (bo dalej mnie to boli), jak wyglądała sytuacja w tabeli po derbach po których zwolniony został Moskal:

Osiągnął to mając do dyspozycji jednego napastnika i praktycznie brak ławki rezerwowych...
|
ty ku.rwa manipulancie w ilu tematach to jeszcze wrzucisz?
