Warrior napisał(a):

Ile wychodzi Ci miesięcznie w Lyca?
Z tego co wiem jest chyba najkorzystniejsza, kiedyś jeszcze całkiem spoko była Lebara, możesz porównać http://www.lebara.nl/one/rates
Poza tym ja używam Vibera, jedyny minus - musisz być połączony z internetem. Jeżeli zdzwaniacie się np. z wieczora jak już siedzisz w domu to (o ile masz internet w domu) jak najbardziej Viber. Nie kosztuje nic trzeba tylko ściągnąć aplikację.
Chodzi o internet mobilny, jak rozumiem? Zależy o jakim przeglądaniu mówisz, ja mam np. 300MB na miesiąc, rzadko korzystam na mieście z internetu i ledwo starcza. W Lyca za 15 erło można kupić 3GB, w niemieckich sieciach jak o2 czy Aldi Talk jest drożej. Tak więc znowu + dla Lyca.
BTW gdzie stacjonujesz?
|
Co dzień gdzie indziej, jestem kierowcą ciężarówki

Lyca nie próbowałem, na razie rozpoznaje teren. Internet też z racji zawodu tylko mobilny, teraz używałem AldiTalk, 5GB za 15 euro, ale prawde powiedziawszy trzeba się oszczędzać, żeby na miesiąc starczyło, żadnych filmów, zdjęć itp., i właśnie przez to aplikacje takie jak whatsapp czy wspomniana vibera nie wchodzą chyba w grę, chociaż nie wiem ile transferu może to pochłaniać. Ktoś, coś jeszcze, jakiś pomysł?