Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6042
Stary 27.01.2016, 19:56
wolfu napisał(a):Wyświetl post
00:30, Małeckiemu się Apoel włączył... podanie Pietrzaka przy bramce Balashova - czapki z głów. Miejmy nadzieję, że limit "babolów" Głowackiego na tę rundę został wykorzystany
Małeckiemu się włączył w tej sytuacji samolubizm, podejrzewam że w jakimś mocnym europejskim zespole dostałby popularną "burę" za ten strzał, mając dwóch kolegów lepiej ustawionych (Bałaszow i Ondrasek bodajże).. Mimo wszystko to tylko i aż sparingi, jutro Płowdiw..

arti napisał(a):Wyświetl post
Oby wziął się w garść. Jeśli będzie grał jak potrafi to moim zdaniem zdaniem może się załapać do ekipy na ME. Tylko potrzeba zdrowia i chęci.
Nie wiem skąd ta nagonka na Sadloka, kto wie ile w tym prawdy o kontakcie z nim Legii, słuchając tępych dziennikarzyn daleko nie zajdziemy.. Swoją drogą w Poznaniu też byłem na niego zły, lepiej dostać gola niż stracić zawodnika na początku meczu..

Swoją drogą na przyszłe derby pojedynek Ondrasek - Jendrisek
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując