wolfu napisał(a):

00:30, Małeckiemu się Apoel włączył... podanie Pietrzaka przy bramce Balashova - czapki z głów. Miejmy nadzieję, że limit "babolów" Głowackiego na tę rundę został wykorzystany
|
Małeckiemu się włączył w tej sytuacji samolubizm, podejrzewam że w jakimś mocnym europejskim zespole dostałby popularną "burę" za ten strzał, mając dwóch kolegów lepiej ustawionych (Bałaszow i Ondrasek bodajże).. Mimo wszystko to tylko i aż sparingi, jutro Płowdiw..
arti napisał(a):

|
Oby wziął się w garść. Jeśli będzie grał jak potrafi to moim zdaniem zdaniem może się załapać do ekipy na ME. Tylko potrzeba zdrowia i chęci.
|
Nie wiem skąd ta nagonka na Sadloka, kto wie ile w tym prawdy o kontakcie z nim Legii, słuchając tępych dziennikarzyn daleko nie zajdziemy.. Swoją drogą w Poznaniu też byłem na niego zły, lepiej dostać gola niż stracić zawodnika na początku meczu..
Swoją drogą na przyszłe derby pojedynek Ondrasek - Jendrisek
