Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6036
Stary 26.01.2016, 22:24
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie może się okazać, że po raz kolejny kupując lewego obrońcę... zostaniemy bez lewego obrońcy (tzn. z samym Sadlokiem),

Guerrier przychodził jako lewy obrońca i nie trzeba było dużo czasu, żeby zorientować się, że należy go trzymać jak najdalej od obrony. Tragiczny obrońca, (a w formie) bardzo dobry skrzydłowy.

Czy Pietrzak skończy jako środkowy pomocnik? Jeśli będzie grał tak jak dzisiaj, to nie mam nic przeciwko. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli mamy grać dwoma napastnikami, to w środku pola nie będzie miejsca dla typowej "10". Sam Mączyński jako defensywny pomocnik to byłoby samobójstwo. Raczej będzie to "8"&"8" lub "6"&"8".


Bury, Jovic, Bartosz
Trzech prawych w jednym momencie nie będzie nam raczej potrzebnych, także w momencie absencji (odejścia) Sadloka jeden będzie sie musiał uczyć grac na lewej stronie.


Aaaaaaaaaa zapomniałem, jest jeszcze Tomek Cywka
Odpowiedz cytując