Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6034
Stary 26.01.2016, 21:18
Paradoksalnie może się okazać, że po raz kolejny kupując lewego obrońcę... zostaniemy bez lewego obrońcy (tzn. z samym Sadlokiem),

Guerrier przychodził jako lewy obrońca i nie trzeba było dużo czasu, żeby zorientować się, że należy go trzymać jak najdalej od obrony. Tragiczny obrońca, (a w formie) bardzo dobry skrzydłowy.

Czy Pietrzak skończy jako środkowy pomocnik? Jeśli będzie grał tak jak dzisiaj, to nie mam nic przeciwko. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli mamy grać dwoma napastnikami, to w środku pola nie będzie miejsca dla typowej "10". Sam Mączyński jako defensywny pomocnik to byłoby samobójstwo. Raczej będzie to "8"&"8" lub "6"&"8".
Odpowiedz cytując