szprotson napisał(a):

czy ma lepszą kartę czy gorszą to kwestia tego kto i jak negocjuje.
A koszta jakie ponosi klub to jest koszt transferu. W przypadku wolnego transferu wynosi on 0.
To ze sie płaci menadzerom, agentom, piłkarzom za podpis to jest coś co występuje niezależnie od tego czy zawodnik ma klub czy nie.
My za zawodnika z UA jeśli podpiszemy zapłacimy innemu klubowi zero złotych.
|
sugerujesz, że "wartość rynkowa" Roberta Lewandowskiego w momencie przejścia do Bayernu wynosiła 0 zł
Na Twoim miejscu bym to gdzieś opublikował, bo cały świat żyje w błędzie. Trzeba ludzi uświadomić!
szprotson napisał(a):

|
Ty idz lepiej sprawdz co u Kuczaka
|
Co ma piernik do wiatraka? A.. no tak, zapomniałbym. Trzeba odwrócić uwagę od braku argumentów
