Karherop napisał(a):

|
widziałeś gościa na własne oczy? jak sztab szkoleniowy go podpisze to dalej będziesz powielał równie śmieszne teorie?
|
śmieszne teorie?
Facet jest wyceniany na 300 tys a jest wart 0 bo jest wolnym zawodnikiem.
Ty idz lepiej sprawdz co u Kuczaka
Wagner oby do Cracovii. Chociaz bardziej go ponoc chce Jaga